Умови публікацій

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Автори, які опублікують свою статтю у № 24, 2022 на загальних умовах зі сплатою публікаційного внеску, матимуть можливість безоплатно опублікувати свою статтю в наступному випуску (№ 25, 2023).
Ми хочемо підтримати кожного науковця в цей складний час!

Для опублікування статті у науковому фаховому журналі (категорія «Б») «Вісті Біосферного заповідника «Асканія-Нова»  № 24 (2022) необхідно не пізніше 29 липня 2022 року:

▶ Заповнити довідку про автора (посилання)

▶ На електронну адресу editor@visti.askania-nova.kherson.ua надіслати статтю, що відповідає критеріям відбору і оформлену згідно з вказаними вимогами, та копію квитанції про сплату публікаційного внеску.

Усі статті, рекомендовані редколегією до публікації, розміщуються у журналі на платній основі і в порядку їх надходження та розгляду. Оплата здійснюється тільки після отримання автором(ами) підтвердження від редактора рішення редакційної колегії про прийом статті до публікації. Редакція журналу здійснює анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату, після чого автори отримують реквізити для оплати публікаційного внеску.

Публікаційний внесок становить 800 гривень (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 50 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з редагуванням статей, макетуванням журналу.

Підтвердження проведеної оплати (відскановану квитанцію або її фотографію) автор надсилає в електронному вигляді на e-mail editor@visti.askania-nova.kherson.ua.

У період воєнного стану в Україні журнал «Вісті Біосферного заповідника «Асканія-Нова» буде видаватися виключно в електронній формі.